NASZE DRZWI

Drzwi zewnętrzne są wizytówką każdego domu. Wykonane z drewna dodają mu stylu, klasy i elegancji. Nasze drzwi produkowane są przy wykorzystaniu najnowszych technologii, a także sprawdzonych i wyszukanych rozwiązań konstrukcyjnych. Ich design może zostać dopasowany zarówno do tradycyjnych projektów jak i nowoczesnych aranżacji wnętrz. Od lat drzwi zewnętrzne drewniane to nasza specjalność. 

Funkcjonalność i design

Projektując drzwi zewnętrzne z drewna oferujemy zarówno nowoczesny, jak i tradycyjny design. Nasze drzwi mogą mieć różne kolory, dzięki czemu łatwo dopasować je do elewacji domu czy stylistyki okien. Drzwi z drewna to także wysoka funkcjonalność. Podczas produkcji staramy się tworzyć rozwiązania całkowicie energooszczędne, które zapewnią doskonałe właściwości izolacyjne – zarówno pod względem wyciszania dźwięków z zewnątrz, jak również zatrzymywania ciepła.

jakość i technologia

Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów. Podstawą jakości jest drewno. W naszych zakładach jest ono najwyższej klasy. W naszych wyrobach stosujemy zawiasy, zamki i okucia najlepszych światowych producentów. Podnoszą one trwałość produktów. Jakość to również nasze procesy technologiczne wypracowane dzięki naszemu ponad 20 letniemu doświadczeniu.

indywidualne podejście

Rozumiemy nowoczesny design, dlatego realizujemy indywidualne projekty Klientów, pragnąc spełniać oczekiwania tych osób, które w naszej ofercie nie znalazły niczego odpowiedniego do swoich domów. Modyfikujemy nasze modelowe produkty lub tworzymy drzwi całkowicie od nowa - dokładnie pod projekt klienta. W ten sposób każdy klient może zamówić najbardziej niestandardowy projekt, który zrealizuje każdą wizję architektoniczną.

Rodzaje drzwi

Wszystkie drewniane drzwi zewnętrzne w zależności od rodzaju wykonujemy z wysokiej jakości gatunków drzew – sosny, dębu, meranti, świerku i innych. Każdy nasz projekt może zostać wyposażony w dopasowany pakiet szybowy o doskonałych parametrach izolacji akustycznej, dzięki czemu do naszego domu nie przedostają się niepotrzebne dźwięki i hałasy.  Nasze drzwi wykonujemy zgodnie z projektem architekta. Możemy im nadać dowolny kolor, przez który idealnie dopasują się do konkretnego designu budynku. Do wykonania naszych drzwi zewnętrznych stosujemy najwyższej jakości okucia oraz klamki, które każdy klient może dowolnie dopasować.

Ramowe

Ramowe drzwi zewnętrzne mogą stanowić wyjątkową wizytówkę każdego domu, niezależnie od stylu architektonicznego czy koloru elewacji. Duża różnorodność modeli skrzydeł i wiele oryginalnych wzorów pozwoli każdemu znaleźć rozwiązanie, które będzie idealnie dostosowane do indywidualnych projektów. Przy każdym projekcie drzwi ramowych z drewna możemy pozwolić sobie na modyfikację na życzenie klienta. 

Płytowe

Drzwi drewniane płytowe to idealne połączenie designu i przystępnej ceny. Dostępne w trzech grubościach profilu drzwi płytowe wykonujemy z wysokiej jakości drewna – sosnowego, dębowego, świerkowego i nie tylko. Dzięki temu stanowią one połączenie trwałości i energooszczędności. W naszej ofercie drzwi płytowych znajduje się wiele modeli, odpowiadających zróżnicowanym gustom.

Dekoracyjne

Oryginalność, elegancja i najwyższa jakość wykonania – prezentujemy drzwi dekoracyjne dostosowane do największych wymagań naszych Klientów.  W ten sposób każdy klient może zamówić najbardziej niestandardowy projekt, który zrealizuje każdą wizję architektoniczną. Różne kolory drzwi dekoracyjnych, wiele pakietów szybowych oraz kilka gatunków drewna – zdecydowanie jest w czym wybierać!

Przykładowe modele drzwi

Każde drzwi możemy wykonać w profilu SOFT-LINE, RETRO i HARD-LINE, w trzech grubościach. Realizujemy także indywidualne projekty.

Wyposażenie

Od ponad 20 lat produkujemy drewniane drzwi i okna. Korzystamy z nowoczesnych technologii, aby nasza stolarka drewniana była najwyższej jakości. Realizujemy zamówienia typowe oraz niezwykle wymagające. A to wszystko z miłości do drewna.

© CDM Drewno.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności