NASZE OKIENNICE

Powracająca moda na tradycję i trend przeprowadzania się z miasta na wieś wpływają także na architekturę. Okiennice są idealnym dopełnieniem tradycyjnych domów. Swoją funkcjonalnością mogą zastąpić rolety czy żaluzje. Dostępne w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach spełnią oczekiwania każdego klienta.

W okiennicach używamy włoskie dedykowane okucia firmy AGB. Na drewno (do wyboru: sosna, meranti lub inne gatunki) stosujemy
ekologiczny system 4-powłokowy, który jest oparty na lakierach firmy TEKNOS.

deskowa

Deskowa

Pionowo ułożone deski, które są połączone poprzeczną listwą to okiennice typu „Z”, czyli najbardziej masywny model. Po zamknięciu okiennic, światło w ogóle nie wnika do pomieszczenia.

Lamelkowa

Okiennice szczebelkowe pozwalają na ograniczenie blokady dostępu do światła. W pomieszczeniu będzie stały umiarkowany dopływ światła dziennego, a przy otwartym oknie zapewnią także przepływ świeżego powietrza.

lamelkowa
plycinowa

Płycinowa

Drewniana płyta wypełnia ramę okiennicy i blokuje całkowicie dostęp do światła. Dzięki temu wnętrze chronione jest przed nieprzychylnymi warunkami pogodowymi.

Sklejkowa

Połączenie ramy z drewnianej tarcicy z lżejszymi okiennicami, które pozwalają całkowicie zaciemnić pomieszczenie.

sklejkowa

Okucia okiennic

W okiennicach stosujemy okucia włoskiej firmy AGB.

Okucia posiadają regulację w trzech płaszczyznach, dzięki czemu łatwo można wyregulować okiennicę.

W standardzie okucia są w kolorze czarnym, ale na zamówienie mogą być wykonane także w kolorze złotym.

Stosujemy dwa rodzaje zamknięć okiennicy:

Kolory okiennic

Od ponad 20 lat produkujemy drewniane drzwi i okna. Korzystamy z nowoczesnych technologii, aby nasza stolarka drewniana była najwyższej jakości. Realizujemy zamówienia typowe oraz niezwykle wymagające. A to wszystko z miłości do drewna.

© CDM Drewno.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności