O FIRMIE

O Firmie

Szanowni Państwo!

Jesteśmy przekonani, że widoki z Państwa okien są wspaniałe. Takie obrazy wymagają równie pięknych ram, które oferujemy. To jest najważniejszy argument na skorzystanie z naszych usług. Produkowane przez nas drewniane okna i drzwi są eleganckie, stylowe oraz znakomicie współgrają z otoczeniem, nadają klasę domom i mieszkaniom, podkreślają urodę budynków, tworzą harmonijną całość w zabytkowych kamienicach i pałacach.

Z drewna można zrobić wiele wyjątkowych i pięknych rzeczy. To piękno może być również funkcjonalne. Każdą wizję, każdy kształt, wzór, najciekawsze kolory i odcienie farb, skomplikowaną ornamentację pomogą dobrać doświadczeni projektanci i technolodzy, którzy mogą się konsultować bezpośrednio z Państwa architektem lub inwestorem zastępczym.

Dbamy o najwyższą jakość naszych wyrobów. Podstawą jakości jest drewno. Drewniane okna i drzwi zapewniają komfort, gwarantują doskonałe zabezpieczenie przed zimnem, bezpieczeństwo i wyciszenie wnętrz. Do produkcji używamy zarówno rodzimego dębu, sosny, świerku, modrzewia, jak i egzotycznego azjatyckiego drewna meranti. W naszych wyrobach stosujemy zawiasy, zamki i okucia najlepszych światowych producentów, które podnoszą trwałość produktów. Pamiętamy o ekologii. Używane przez nas nowoczesne technologie sprawiają, że zarówno produkcja, jak i produkty finalne są przyjazne dla środowiska.

Drewniane okna i drzwi produkujemy od ponad 20 lat. Długoletnie doświadczenie, fachowa załoga, terminowość dostaw i wieloletnie gwarancje
to kolejne argumenty, które przemawiają za tym, by skorzystali Państwo z naszej oferty.

Zespół CDM Sp. z o.o.

Od ponad 20 lat produkujemy drewniane drzwi i okna. Korzystamy z nowoczesnych technologii, aby nasza stolarka drewniana była najwyższej jakości. Realizujemy zamówienia typowe oraz niezwykle wymagające. A to wszystko z miłości do drewna.

© CDM Drewno.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności