NASZE FASADY

Architekci coraz częściej w swoich projektach uwzględniają okna fasadowe. To jeden z trendów nowoczesnego designu: szklane miasta, ale nie tylko.  Dobrze zaprojektowane i starannie zamontowane okna fasadowe zapewniają znacznie lepsze naświetlenie wnętrza, dzięki czemu staje się ono znacznie przyjemniejsze i przede wszystkim jaśniejsze. To ostatnie przekłada się zresztą również na wrażenie większej powierzchni, niż w rzeczywistości – co tylko wzmacnia poczucie komfortu.

Nowoczesny design

Współczesne okna fasadowe, podobnie jak drewniane okna i drzwi, muszą być stylowe i nowoczesne. Produkowane przez nas okna fasadowe są eleganckie oraz znakomicie dopełniają konstrukcji budynku. Ich design idealnie dopasuje się do nowoczesnego biurowca w centrum miasta czy domu w stylowej dzielnicy.

indywidualne podejście

Projektując okna fasadowe, zawsze realizujemy indywidualny projekt Klientów. Dopasowujemy go do konkretnego budynku. W ten sposób każdy może zamówić najbardziej niestandardowy projekt, który zrealizuje każdą wizję architektoniczną.

Rodzaje fasad

Fasada świadczy przede wszystkim o pięknie i atrakcyjności budynku. To jego wizytówka. Systemy fasadowe najczęściej służą do
konstruowania przeszklonych elewacji budynków użyteczności publicznej. Pasują również do domów jednorodzinnych o nowoczesnej
architekturze. Elementy konstrukcyjne wykonane z klejonego drewna są dodatkową dekoracją każdego wnętrza. Dobrze zaprojektowane i starannie zamontowane okna fasadowe zapewniają znacznie lepsze naświetlenie wnętrza, dzięki czemu staje się ono bardziej przyjemniejsze i przede wszystkim jaśniejsze. To ostatnie przekłada się zresztą również na wrażenie większej powierzchni niż w rzeczywistości – co tylko wzmacnia poczucie komfortu.

Fasady z klipsem aluminiowym

Dzięki temu rozwiązaniu można budować fasady z widocznymi wąskimi liniami podziału, które są także trwałe i wytrzymałe konstrukcyjnie.

Fasada strukturalna

Zastosuj ten rodzaj fasady, jeśli zachodzi potrzeba, aby elewacja nie miała widocznych kształtowników aluminiowych.

Od ponad 20 lat produkujemy drewniane drzwi i okna. Korzystamy z nowoczesnych technologii, aby nasza stolarka drewniana była najwyższej jakości. Realizujemy zamówienia typowe oraz niezwykle wymagające. A to wszystko z miłości do drewna.

© CDM Drewno.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności