NASZE OKNA

Jest wiele powodów, dla których warto sięgnąć po nasze okna. Od lat je doskonalimy, zbierając przy tym opinie i sugestie od naszych klientów. Wszystko po to, by po ich uwzględnieniu móc oferować najlepsze okna drewniane na rynku.  Dbamy nie tylko o ich wygląd, lecz również o solidność wykonania. W efekcie zapewniamy bardzo wysoką estetykę, ale i szczelność.

Szeroki wybór

Proponując okna drewniane, dbamy o to, aby były dostępne w wielu różnych formach, od uchylnych, po przesuwne i składane, także w wariantach dużych, idealnie nadających się do zastąpienia standardowych wejść tarasowych. Co więcej, jesteśmy w stanie zadbać również o dźwiękochłonność naszych produktów. A ponieważ działamy kompleksowo, można u nas zamówić także klasyczne okiennice, idealnie sprawdzające się w przypadku domów projektowanych w stylu tradycyjnym.

nowoczesny design

Okna drewniane są dopełnieniem domu. Niezależnie czy dom jest nowoczesny czy klasyczny, stylistyka okien drewnianych dodaje domowi elegancji i stylu. Ze względu na szeroką gamę produktów klienci mogę wybrać okna dopasowane do ich projektu. Idealnie pasują zarówno do domów jak i mieszkań, a dzięki designowi podkreślają urodę budynków, tworzą harmonijną całość.

indywidualne podejście

Nasze drewniane okna możemy dopasować do potrzeb każdego klienta. Jako producent mamy ogromne możliwości dostosowania się do Twoich potrzeb i wymagań. Obróbkę wykonujemy na wiele różnych sposobów, możemy również zapewnić stylizację ram do bardzo zróżnicowanych stylów budynku, od klasycznych, po bardzo nowoczesne.

Rodzaje okien

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór okien i okiennic. Dzięki temu nasi klienci mogą wybrać produkt, który spełni ich wszystkie oczekiwania. 

ThermLight_1

Okna ThermlighT

Okna ThermlighT to autorski produkt opracowany przez naszą firmę. Przy ich projektowaniu postawiliśmy na design i funkcjonalność. Okna ThermlighT są ekologiczne, ponieważ wyprodukowano je z drewna pochodzącego ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Poza tym mają dużą trwałość oraz maksymalizują ilość światła zewnętrznego poprzez większą powierzchnię oszklenia. To idealny wybór do nowoczesnych mieszkań i domów.

Okna_drewniane

Okna drewniane

Okna drewniane są naszym produktem flagowym. Produkujemy je od ponad 20 lat. Obecnie możemy do ich wytworzenia wykorzystać drewno dębowe, sosnowe, meranti czy modrzew lub świerk. Kolor okna z drewna może zostać indywidualnie dopasowany do projektu klienta. Okna drewniane idealnie wpasują się w nowoczesny budynek jak i zabytkowy pałac czy dom. Dzięki naturalnemu materiałowi design jest ponadczasowy, a same okna bardzo trwałe.

Okna-aluminiowe

Okna drewniano-aluminiowe

Przy produkcji okien drewniano-aluminiowych wykorzystaliśmy dwie koncepcje. Wewnętrzne ramy powstały z naturalnego materiału i cechuje je bardzo wysoka estetyka wykonania, natomiast na zewnątrz zastosowane zostały profile aluminiowe. Dzięki temu okna są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Okna_dzwiekoszczelne

Okna dźwiękoizolacyjne

Cisza w naszych domach ma szczególną wartość. Posiadamy w ofercie szereg okien akustycznych, zarówno drewnianych jak i drewniano-aluminiowych różniących się parametrami izolacyjności akustycznej, które pomagają wytłumić niepożądane dźwięki zza okna. Wszystkie nasze okna dźwiękoizolacyjne zostały przebadane w akredytowanym laboratorium i ich parametry izolacyjności akustycznej są udokumentowane.

FS PORTAL ganzes Element offen

Okna przesuwne i składane

Okna przesuwne lub składane są energooszczędne i idealnie nadają się jako okno tarasowe. Duże przeszklenia, szerokie wyjście na zewnątrz przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów energooszczędnych, to cechy, które powodują, że okna te są coraz bardziej popularne wśród klientów.

okno-ang-sash

Okna angielskie

Ten styl okien najczęściej spotykamy w Wielkiej Brytanii, ale również w Skandynawii czy Holandii. Okna te charakteryzują się oryginalnym designem, a ich konstrukcja dopasowana jest do warunków atmosferycznych panujących w krajach gdzie się je najczęściej stosuje. W naszej ofercie znajdują się okna drewniane, które mogą zostać dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Wyposażenie

Od ponad 20 lat produkujemy drewniane drzwi i okna. Korzystamy z nowoczesnych technologii, aby nasza stolarka drewniana była najwyższej jakości. Realizujemy zamówienia typowe oraz niezwykle wymagające. A to wszystko z miłości do drewna.

© CDM Drewno.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności