Okna przesuwne i składane

Podobnie jak tradycyjne okna mogą zostać wykonane z drewna. Okna przesuwne lub składane są energooszczędne i idealnie nadają się jako okno tarasowe. Duże przeszklenia, szerokie wyjście na zewnątrz przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów energooszczędnych to cechy, które powodują, że okna te są coraz bardziej popularne wśród klientów.

System przesuwny zapewnia szerokie wyjście na taras, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów energooszczędnych.
Dostępnych jest wiele sposobów otwierania. Okna HS PORTAL wyposażone są w najnowsze rozwiązanie progowe firmy SEGIENIA, które posiadają wysoki wskaźnik izolacji termicznej. Istnieje możliwość zamówienia wersji antywłamaniowej.

FS PORTAL to wspaniałe składane okna tarasowe. W tym systemie w bardzo prosty sposób można złożyć aż do 7 skrzydeł i uzyskać w ten
sposób wolną przestrzeń nawet do 6,3 metra, co daje możliwość uzyskania niepowtarzalnego efektu jednej dużej połączonej przestrzeni salonu i tarasu.

Od ponad 20 lat produkujemy drewniane drzwi i okna. Korzystamy z nowoczesnych technologii, aby nasza stolarka drewniana była najwyższej jakości. Realizujemy zamówienia typowe oraz niezwykle wymagające. A to wszystko z miłości do drewna.

© CDM Drewno.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności