NASZE OGRODY ZIMOWE

Ogrody zimowe to to znane od wieków oranżerie, lecz w mniejszych przydomowych wydaniach – pomieszczenia na kwiaty i rośliny ozdobne na okresy chłodów. Ciekawie urządzony ogród zimowy jest idealnym miejscem do spotkań rodzinnych, ulubionym miejscem wypoczynku, a w zimowe dni będzie cieszyć oczy zielenią prawdziwego ogrodu.

Wrażenia estetyczne

Możesz cieszyć się widokiem zieleni i kwiatów zwłaszcza w zimowe dni. Taki widok zapewni Tobie dobry nastrój, relaks i wewnętrzny spokój.

DODATKOWY ZYSK CIEPŁA

Ogrody zimowe są doskonałym sposobem nie tylko na zwiększenie powierzchni użytkowej budynku, ale również na poprawienie jego bilansu energetycznego. Oferujemy także dodatkowe wyposażenie, które zawiera elementy wentylacyjne i szyby przeciwsłoneczne. Dzięki temu można ograniczyć nagrzewanie wnętrza ogrodu zimowego.

RÓŻNORODNOŚĆ KONSTRUKCJI

Drewniane szkielety ogrodu zimowego łatwo pozwalają stworzyć dość skomplikowane kształty projektowanych pomieszczeń. Mogą być one wykonane w wielu różnych wariantach konstrukcyjnych i kolorystycznych.

Od ponad 20 lat produkujemy drewniane drzwi i okna. Korzystamy z nowoczesnych technologii, aby nasza stolarka drewniana była najwyższej jakości. Realizujemy zamówienia typowe oraz niezwykle wymagające. A to wszystko z miłości do drewna.

© CDM Drewno.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności