Okna drewniano-aluminiowe

Przy produkcji okien drewniano-aluminiowych CDM połączyliśmy dwa materiały, osiągając okno, które skupia w sobie najlepsze cechy i walory każdego z nich. Okna te cechuje ciekawa budowa, w której wykorzystano dwie koncepcje, dotychczas stosowane oddzielnie.

Wewnętrzne ramy powstały z naturalnego materiału, drewna, dzięki czemu cechuje je piękno i bardzo wysoka estetyka. Stylowe, drewniane okna mają ponadczasowy design i doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, podkreślając jego styl oraz nadając ciepła i charakteru.

Od strony zewnętrznej, na ramach zastosowane zostały profile aluminiowe. Są one montowane w postaci nakładek na stolarkę. Dzięki temu okna są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Takie rozwiązanie podnosi trwałość okien, a także daje dodatkowe możliwości aranżacyjne. Profile aluminiowe występują bowiem w różnych kolorach, kształtach i fakturach. Pozwalają nadać oknu pożądany charakter – od nowoczesnego po retro.

Okna drewniano-aluminiowe cechuje przede wszystkim ciekawa budowa. Ich wewnętrzne ramy powstały z naturalnego materiału i cechuje je bardzo wysoka estetyka wykonania. W ten sposób w dostępnych u nas oknach drewniano-aluminiowych uzyskano idealne połączenie piękna i wytrzymałości, a do tego doskonałą izolacyjność termiczną i trwałość na długie lata.

Nasza firma wykonuje okna drewniano-aluminiowe w trzech wariantach profili, oferując różne wersje stolarki oraz zróżnicowane warianty kolorystyczne. To klient wybiera gatunek drewna (sosna, meranti, dąb, świerk i wiele innych), pakiet szybowy, kolor okładzin aluminiowych czy też rodzaj okuć i klamek.

Rodzaje aluminium

Istnieje możliwość wykonania okładzin aluminiowych w różnych wersjach i w szerokiej gamie kolorystycznej.

Od ponad 20 lat produkujemy drewniane drzwi i okna. Korzystamy z nowoczesnych technologii, aby nasza stolarka drewniana była najwyższej jakości. Realizujemy zamówienia typowe oraz niezwykle wymagające. A to wszystko z miłości do drewna.

© CDM Drewno.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności