Okna drewniane

Okna drewniane są naszym produktem flagowym. W CDM produkujemy je od ponad 20 lat, a nasza wiedza i doświadczenie przekładają się na jakość. Okna drewniane to wyrób ponadczasowy, skutecznie opierający się modom i zmianom trendów. Idealnie wpisują się zarówno w projekty tradycyjne, a nawet zabytkowe, doskonale wyglądają też w budynkach nowoczesnych. Drewniane okna zawsze są w dobrym stylu, a dodatkowo oferują wysokie parametry izolacyjności termicznej i akustycznej.
Obecnie do wytworzenia ram okiennych wykorzystujemy drewno dębowe, sosnowe, meranti oraz modrzew lub świerk. Kolor okna z drewna może zostać indywidualnie dopasowany do projektu Klienta.
Nasze okna dostępne są w trzech grubościach profilu ramy, co pozwala na dobór odpowiednich parametrów użytkowych okien do indywidualnych wymagań naszych klientów.

Okna w profilu SOFT-LINE to najpopularniejsze okna jednoramowe nabywane przez naszych inwestorów i klientów. Charakteryzują się ponadczasowym stylem i miękką linią podkreśloną poprzez krawędzie o promieniu zaokrąglenia 6mm. Doskonale nadają się do zastosowania w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, jak również w budynkach użyteczności publicznej. Duża gama kolorów, nowoczesne zabezpieczenia, różnorodność kształtów, możliwość zastosowania wielu dodatków, to wszystko pozwala na wkomponowanie okna w każdy projekt

Okna drewniane HARD-LINE doskonale sprawdzają się w bardzo nowoczesnych budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Cechują się prostym, ascetycznym – ale bardzo nowoczesnym – wzornictwem dopasowanym do awangardowych i industrialnych wnętrz. Proste kształty, minimalistyczne wykończenie i ostre krawędzie – takie wykończenie doskonale będzie pasowało do współczesnych aranżacji i projektów.
Okna drewniane linii HARD-LINE posiadają wysokiej jakości parametry użytkowe i spełnią wymogi najbardziej wymagających klientów.

Okna CDM linii RETRO znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie celem jest podkreślenie zabytkowego charakter budynku. Korzystając ze swojego doświadczenia oraz bezpośredniego wpływu na proces produkcyjny, dostosowujemy wówczas styl stolarki do całości architektury obiektu.
Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, różnorodność kształtów okien, motywów, możliwość odwzorowania ozdób już istniejących, bogata gama kolorów, nie zakłócają zabytkowego charakteru obiektu, jego wyglądu – nowoczesność doskonale wtapia się w tradycję.
Okna RETRO pod względem oferowanych parametrów użytkowych, nie ustępują w niczym oknom z innych linii. Są trwałe, eleganckie oraz zapewniają wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.

Rodzaje progów

Istnieje możliwość wykonania progów w różnych wersjach i w szerokiej gamie kolorystycznej.

Próg standardowy

Próg zabezpieczony aluminiowym okapnikiem odprowadzającym wodę.

Próg z listwą maskującą

Zmodyfikowany okapnik aluminiowy wyposażony jest w drewnianą listwę maskującą.

Próg aluminiowy

Stosowany opcjonalnie w oknach balkonowych.

Próg
belgijski

Opcjonalne rozwiązanie przeznaczone na rynek belgijski.

Próg
niemiecki

Opcjonalne rozwiązanie przeznaczone do budynków zabytkowych na terenie Niemiec.

Progi Belgijskie

Progi Niemieckie

Od ponad 20 lat produkujemy drewniane drzwi i okna. Korzystamy z nowoczesnych technologii, aby nasza stolarka drewniana była najwyższej jakości. Realizujemy zamówienia typowe oraz niezwykle wymagające. A to wszystko z miłości do drewna.

© CDM Drewno.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności