Okna angielskie

Ten styl okien najczęściej spotykamy w Wielkiej Brytanii,  ale również w Skandynawii czy Holandii. Okna te charakteryzują się oryginalnym designem, a ich konstrukcja przystosowana jest do warunków atmosferycznych panujących w krajach, gdzie się je najczęściej stosuje. W naszej ofercie znajdują się okna drewniane, które mogą zostać dopasowane do potrzeb każdego klienta. 

Okna odchylane lub rozwierane na zewnątrz. Główną zaletą tego systemu jest to, że w momencie otwierania okna nie musimy zdejmować przedmiotów, które być może znajdują się na parapecie. Okna są wyposażone w zawiasy nożycowe, które po zamknięciu skrzydła są niewidoczne.

angielskie-1-cesament
W ramach projektu „Wzrost pozycji konkurencyjnej CDM Sp. z o. o. dzięki wdrożeniu zaleceń Strategii Wzorniczej” zaprojektowaliśmy okno SLIDING SASH o tradycyjnym wzornictwie, jednocześnie wyposażone w dwuszybowe pakiety akustyczne lub trzyszybowe termoizolacyjne. Okna mogą być wyposażone w nawiewnik z filtrem antysmogowym i antyalergicznym zatrzymującym do 99% cząstek pyłu zawieszonego PM10 i do 80% cząstek pyłu PM2.5, jednocześnie doprowadzając do wnętrza optymalną ilość powietrza.

Od ponad 20 lat produkujemy drewniane drzwi i okna. Korzystamy z nowoczesnych technologii, aby nasza stolarka drewniana była najwyższej jakości. Realizujemy zamówienia typowe oraz niezwykle wymagające. A to wszystko z miłości do drewna.

© CDM Drewno.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności